Astropay card ön ödemeli bir alış veriş kartıdır.  16 haneli bir koddur. Bu kod almış olduğunuz ürünün ücretini öderken alış veriş sitesinde astropay card yazan bölümden girerek ödeme yapmamızı sağlar. Yani kısacası sanal alışveriş cartıdır. Kredi kartına benzer fakat astropay cartta önceden istediğimiz miktarda kredi alarak onu kullanırız. Kredileri dolar olarak alabilirsiniz. Örneğin 250 dolarlık bir kredi satın aldığımızda 250 dolarlık alış veriş yapabilirsiniz. Astropay card e ticaret sitelerinde dolandırılma korkusu olmadan alış veriş yapmamızı sağlar. Türkiye ve yurt dışında birçok siteden bu cartla alış veriş yapabilirsiniz. Alış veriş yaparken card ve kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Buda sizin her istediğiniz siteden istediğiniz şeyi almanızı sağlar.

Astropay kartlar istediğiniz kadar krediyi alarak aldığınız kredi kadar alış veriş yapmanızı sağlar. Kartla birlikte gönderilen pin kodunu girerek alış veriş yapabilirsiniz. Kredi bittiği zaman kartın yeniden alınması gerekir. Hepsini bir seferde kullanma mecburiyeti yoktur. İstediğiniz kadar bölümünü harcaya bilirsiniz. Astropay cartlar da son kullanma tarihi vardır. Bu cartları bir yıl içerisinde kullanmak gerekir. Bir yıl içerisinde kullanmak gerekir. Kartlar içinde astropay kart paranızın güvenliği için çok iyi bir uygulamadır. Card bilgilerini vermeden güvendiğiniz ya da hiçbir bilginiz olmayan sitelerden rahatlıkla alış verişinizi yapabilirsiniz. Ön ödemeli olduğu için kredi kartı borcu gibi bir borcunuz olmayacaktır. Ayrıca diğer cartlarda olduğu gibi card aidatı gibi bir parada cebinizden çıkmamış olur.

Bu cardın kuruluş amacı güvenliktir. En güvenilir kartlardan birisi astropay cardır. Birisi carttın pim kodunu ele geçirmiş olsa bile içindeki miktar kadar kullabilir. Card bilgilerini başka şahıslarla paylaşmazsanız bir sorun yaşamazsınız. Alış verişleriniz astropay cart sayesinde daha güvenilir olacaktır. Astropay http://www.astropaypaykasa.com/ alınır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı