AstropayBankalar kullanmış olduğumuz kredi kartlarının limitlerini yüksek olarak sunmakta buda çok fazla alışveriş yapmamızı sağlayarak harcamalarımızı kontrol altında tutmamızı zorlaştırmaktadır. Ayrıca internet üzerinden alışverişin yaygınlaştığı günümüzde kredi kart bilgilerimizin 3. şahıslar tarafından kullanılması gibi bir risk bulunmaktadır. Güvenli bir alışveriş için anlaşmalı internet sitelerinden Astropay kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Bu bir sanal kart uygulaması olup temin edilmesi oldukça kolay ve üzerinde herhangi bir bilgi içermediği için oldukça güvenlidir. Ön ödemeli bir kart olan Astropay karta eklediğiniz limit dâhilinde alışveriş yapabilir, bu sayede harcamalarınızı kontrol altında tutarak güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay karta internet sitesi üzerinden EFT ve havale yolu ile sahip olabilirsiniz. Üstelik banka kartlarında olduğu gibi uzun süre beklemeniz gerekmez. Kısa sürede sanal size tanımlı sanal kartınıza ait 16 haneli bir kod numarasına sahip olursunuz ve bu numarayı Astropay anlaşmalı internet sitelerinden alışveriş yaparken kullanırsınız. Binlerce e-ticaret ve oyun sitesinde kullanabileceğiniz Astropay kart ile gizliliğiniz korunmaktadır. Visa anlaşmalı Ucuz Astropay logosu bulunan tüm internet sitelerinde kullanılabilmektedir. İnternet sitelerinden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartları üzerindeki kart numarası, arkasındaki güvenlik kodu ve son kullanma tarihi gibi bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgilerin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi durumunda mağduriyete sebebiyet verecek maddi kayıplar yaşanabilir. Maalesef böyle bir durumda yapılacak bir şey de yoktur.

Astropay kart satın almak için 1 dakikanızı ayırmak yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak almak istediğiniz kartı seçerek, ödeme gerçekleştikten sonra Astropay kartınız hazır. Bu kadar kolay bir işlem ile birçok ayrıcalık sizi beklemektedir. Cep telefonunuza gelecek bilgiler ve size özel kod ile kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz http://www.astropaykartsatinal.gen.tr/ adresinden satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı