Dünya üzerindeki nüfus sayısı arttıkça internet üzerinden alışveriş yapanların sayısı da giderek hızla artmaktadır. Özellikle çalışan bireyler için internet alışverişi vazgeçilmezdir. Çünkü kişi zaman kaybetmeden ve sayısız ürün arasından istediğine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Üstelik aldığı ürün kapısına kadar getirilmektedir. Bu nedenle internet alışverişi veya iş yapmak için her zaman sanal ödeme tercih edilmektedir. Fakat internet alışverişlerinde bilgilerinizi ve kart numaranızı paylaştığınızda dolandırıcılar tarafından hırsızlığa maruz kalabiliyorsunuz. Böyle bir olay yaşamamak için çoğu kişi internet üzerinde bir işlem yapmak istemiyor. Ama artık ön ödemeli bir sistem olan cashixir kart bu sorununuza çözüm getiriyor. Alacağınız bir cashixir kart ile bilgilerinizi internette paylaşmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ön ödemeli bir ödeme sistemine sahip olan cashixir kart müşterilerine binlerce online mağazandan gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanın kapılarını açıyor. Bu kartlar sayesinde web siteleri kullanıcının kişisel veya mali bilgilerine ulaşamazlar. Ön ödeme sistemde ekstra maliyet olmadan tamamen ücretsiz olarak işleminizi gerçekleştirirsiniz. E – ticaret ve oyun sitelerinde ödeme şekli olarak visa logosu varsa, cashixir cart, visa ile uyumlu olduğu için cashixir kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Güvenliğinizi hiçbir zaman kesmemek ve tam verimli bir alışveriş için cashixir kart ile birçok siteden alışveriş yapabilir, ödemelerinizi gizlilik içinde gerçekleştirirsiniz. Cashixir kartlar 256 bit SSL sertifikaları dâhilinde şifrelenerek tamamen güvenli bir kullanım sunar. Bu sayede de hiçbir zaman dolandırıcılığa maruz kalmadan belli bir limitteki bakiyeniz kadar alışveriş yapabilirisiniz. Ön ödemeli kartlar 10 Euro ve üzeri olarak üretilmektedir. Tüm bilgileri tek kullanımlık olduğundan güvenlik için tam garantilidir. Cashixir kart sayesinde kredi kartı kullanmadan havale veya EFT yapmadan tüm işleminizi yapabilirsiniz. Ülkemizde de kullanıcmı giderek artan cashixir kart ile sizlerde güvenle sanal ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. http://www.cashixirkart.gen.tr/ 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı