Paykasaİnternet üzerinden alışveriş yapmak için çıkarılmış ön ödemeli karta Paykasa Kart denir. Limit aşma problemini ortadan kalkarak, paranıza göre alışveriş yapmanız için tasarlanmıştır. Ayrıca, sitelere güvenemeyip kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyenler için ideal bir karttır. Paranıza göre oyun satın alma, uygulama satın alma ve daha bir çok alışveriş sektöründe kolaylık sağlamıştır.

Online güvenli ve hızlı olarak nakit kullanımı, imkânı sağlayan, sistematik olan Paykasa Kart sanal ortamda güvenli kullanım için icat edilmiştir. Değeri euro ve usd olarak hesaplanır. Anlaşma yapılmış binlerce sitede alışveriş yapabilirsiniz. Her geçen günde bu siteler çoğalıyor. Para ile ya da kredi kartı ile uğraşarak zaman harcamak yerine, daha kısa zamanda ve daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Ülkemizde yeni duyulmaya başladığı için, Paykasa Kartın güvenilirliği ister istemez sorgulanıyor. İnternet üzerinden çok sayıda dolandırıcılık olduğu için, bu sorunun aklınıza takılması gayet normaldir. Güvenilir olduğunu bir kaç detayla anlatalım; Kartı alırken kişisel bilgiler istemiyor.(kimlik numarası ya da annenizin kızlık soyadı vs.) hiçbir firma ya da 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmıyor. Size verilen 16 haneli pin kodu ile alışverişinizi kısa sürede gerçekleştirip siteye ödemenizi yapabilirsiniz. Bu kart sayesinde saatlerce soru cevaplamaktan kurtularak, ödemelerinizi gerçekleştirir ve zaman kaybı gibi stres yaratan durumlar yaşamazsınız. Bahis sitelerinde, oyun sitelerinde rahatlıkla,  dolandırılma korkusu olmadan kartınızı kullanarak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde kullanılan ve köklü bir kuruluş olan bu sistem, tamamen sizin güvenliğiniz ve rahatlığınız için tasarlanmıştır. Ve çok kolay kullanabileceğiniz bir karttır.  Aklınızdaki sorulardan kurtularak, yeni güne hemen bir paykasa alarak başlayın.  Sizde bu eğlenceli ve güvenilir sistemde yerinizi alın, kolaylıklardan faydalanın.   Gece gündüz, dilediğiniz vakit online alışverişlerde kullanın. http://www.paykasakartsatinal.gen.tr/

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı